Navigace - Argentina
Dovolená Argentina Recenze hotelů Argentina
Last minute Argentina Hotely a ubytování Argentina
Víza Argentina Fotogalerie Argentina
Mapy a průvodce Argentina  

      --> Turistické lokality
        --> Sportovně zajímavé

        Lyžařská centra
        Cuyo
        Andy
        Sierra De La Ventana (Pampas)
        Hora Aconcague

Argentina - Sportovně zajímavé

pohled na AconcaguuArgentina je úžasná země, která přímo vábí svými neomezenými možnostmi sportovních aktivit.
V horských Andách si přijdou na své nejen profesionální a nároční horolezci, ale i obyčejní turisté, kteří chtějí poznat přírodní krásy And. Horské vesničky můžete poznávat třeba při vyjížďce na horských kolech. Velké množství národních parků má vybudovanou kvalitní síť horských turistických stezek, které jsou určeny jak pro amatéry tak pro náročné sportovce. Stačí si jen vybrat podle vaší nálady a kondičky. Vybrané horské oblasti jsou přímo protkány turistickými stezkami, na kterých občas můžete narazit na horskou chatu, kde je možno nabrat sil, uvařit si jídlo a přespat.
lyžařské centrum Lagos DomilhueKdo má rád napětí a dobrodružství, vydá se na raftu po některé z divokých horský řek. Klidnější povahy se mohou věnovat rybolovu v oblastech s překrásnými horskými jezery. Nebo se soustředit na klidnější, ale náročnou hru golfu.
Fanoušci zimních sportů se nemusí obávat, že by byli ochuzeni. Díky Andám tu na ně čeká několik lyžařských středisek, ve kterých jsou poskytovány kvalitní služby a v nichž jsou lyžařské trasy dobře udržovány. Ostatně, o tom se každý z vás může přesvědčit sám.
A protože je Argentina tak světoznámě proslavená díky fotbalu a svým profesionálním fotbalovým hráčům, jistě bude zajímavé a zábavné zůčastnit se fotbalového zápasu. ať už jako divák nebo jako aktivní hráč.

Průvodce a mapy


Argentina
Argentina
509 Kč
Argentina...
Argentina - DVD
79 Kč

Sopka.cz - cestování, dovolená

Marco Polo - exotická dovolená

Afrika safari

golfové zájezdy

  • - Jsme autorizovaní prodejci více než 100 CK
  • - Nakupujete přes pojištěnou CK Marco Polo
  • - Najdeme vám tu nejlepší cenu

argentina
La Casa Nova nabízí zahradní nábytek z přírodních materiálů jako je ratan, mořská tráva, vodní hyacint, banánový list a acabá, ale i umělý ratan, textilie a kov.

Odkazy
odkazy